Březen 2007

Simpsn

24. března 2007 v 11:33 | správce |  obrázky
Simpsnovidoktor House

24. března 2007 v 11:19 | správce |  obrázky
Dr. House

Gilmore Girls

24. března 2007 v 11:08 | správce |  obrázky
Gilmorovy devcata
Gilmorovy děvčata (TV) -Veronica Marsová

24. března 2007 v 10:58 | správce |  obrázky
Veronica Mars
jestli si chcete něco stáhnout, tak doporučuju mít něco na torrenty (já mam Bit Comet) a navštívit stránku:http://isohunt.com/torrents.php?ihq=veronica%20mars&ts
2 x 11 konec dílu je to ze seriálu ztraceni ty císla
Kristen Bell
Kristen Bell
Kristen Bell
Kristen Bell
Kristen Bell
Kristen Bell
Kristen Bell
Kristen Bell
Kristen Bell
.

příroda

24. března 2007 v 10:55 | správce |  obrázky
Příroda
Uložit obrázek
Uložit obrázek
Uložit obrázek
Uložit obrázek
Uložit obrázek
Uložit obrázek
Uložit obrázek
Uložit obrázek

Simpsnovi

23. března 2007 v 22:02 | g-a-b-k-a.blog.cz/0702/popis-rodinky |  seriály

Homer

homerHomerovo celé jméno je Homer Jay Simpson. Je mu 36 let. Pracuje v jaderné elektrárně, konkrétně v sektoru 7G. Váží asi 110 kg. V mozku má zaraženou voskovku, kterou tam strčil v mládí nosem. Má rád koblihy a pivo Duff. Nejlepšími přátely jsou Barney, Lenny, Carl a Vočko.

Marge

margeMargino jméno je Marjorie Simpsonová a je jí 34 let. Je doma s Magii a často počítá kukuřičné klasy na záclonách, nebo vysává dům v co nejrychlejším čase. Jednou zakázala ve Springfieldu konzumovat cukr. Ve vlasch měla Magii, kočku Sněhulku II, úspory a na rentegenu i kost. Když byly Simpsonovi v reality show tak se přiznala, že nemá modré vlasy, ale nevím jestli se tomu dá věřit...

Bart

bartBartolomhewovi Yo-Yo Simpsonovi je 10 let a chodí do 4.třídy na Springfieldské základní, kde značně provokuje ředitele Skinnera. Zlobí i Homera, který ho stále škrtí. Miluje jízdu na skateboardu a jeho nejlepším kámošem je Millhouse.

Líza

lizaLíza, celým jménem Líza Marie Simpsonová je osmiletá šprtka, co odtrhne hlavu od učení jen, když chce recyklovat odpad (to bylo samozřejmě přehnané). S panem Burnsem sice založila recyklační továrnu, ale má ráde zimní koulování a jiné hry, třeba panáka. Ráda hraje na saxofon. Jejím nejlepším přítelem byl Murphy "Krvavá Dáseň".

Maggie

maggieMargaret Simpsonová, které je jeden rok má ze všech nejradši svoji mámu Marge, avšak i Homera dokázala z lásky zachránit před utopením, nebo zastřelením. Jejím nepřítelem je Gerald - dítě s hustým obočím. Postřelila pana Burnse, který jí chtěl vzít lízátko.

Ztraceni

23. března 2007 v 19:15 | badipet.blog.cz |  seriály
Příběhy o trosečnících, kteří hříčkou osudu ztroskotali a zůstali uvězněni na opuštěných ostrovech uprostřed oceánu, fascinují člověka již odedávna. Jistě, v dnešní době satelitů, kdy je možné zjistit, jak je někdo oblečený na jiném kontinentě, a kdy stačí zmáčknout pár tlačítek na telefonu a dovoláte se na druhý konec světa, se zdá něco takového téměř nemožné. Novodobým trosečníkům stačí jen naleznout úkryt a počkat tam na nejmoderněji vybavené záchranáře, kteří jim během několika málo hodiny poskytnou veškerou lékařskou péči, stravu a zprostředkují i kontakt s vyděšeným příbuzenstvem. Ne vždy ovšem všechno běží podle zaběhnutých pravidel a schémat.

Postavy nového seriálu Ztraceni (Lost) se o tom velmi záhy přesvědčí. Nejen že ostrov, na němž uvízly, je zahalen neproniknutelnou mlhou tajemství, ale mnohé záhady a hluboko zasutá mystéria z minulosti si nesou trosečníci i sami v sobě. Na takovém místě není přežití žádnou samozřejmostí.

seriálová hudba

23. března 2007 v 15:55 | správce |  Hudba
Veronica Mars
Dr. House
The Who - Baba O'Riley
Ztraceni
Mission Imposible 2 - Mano A Mano
Gilmore Girls
Carol King & Louise Goffin - Where You Lead I Will Follow

Gilmorovy děvcata

22. března 2007 v 17:40 | www-gilmorky.blog.cz |  seriály
Rory (Alexis Bledel) a Lorelai (Lauren Graham) Gilmorovými se vydáte do malého města ve státe Connecticut, které je obydlené zvláštní směsicí laskavých lidí. Dvaatřicetiletá Lorelai se už několikrát v životě spálila a teď se snaží co nejlépe postarat o svou dospívající dceru Rory.
Mezi nimi však není jen vztah matky a dcery, jsou to také nejlepší přítelkyně. Vyzařuje z nich pohoda, a proto je mají lidé v městečku rádi. Rory se svou kamarádkou Lane Kim (Keiko Agena) prozijí spoustu chvil. I Lorelei má svou nejlepší přítelkyni, je jí nemotorná Sookie (Melissa McCarthy), jinak geniální kuchařka.

Dr. House

22. března 2007 v 13:55 | kate-blog.blog.cz |  seriály
Dr. House, specialista neurochirurg a hlavní postava seriálu, je doslova posedlý svou prací. Být jeho pacientem ale není zrovna záviděníhodná situace. Jednak znamená, že onemocnění je velmi vážné a svým způsobem záhadné, jednak nejde zrovna o vzor pro studenty medicíny. Dr. Gregory House je náladový, ironický a s pacienty skoro nemluví. Jeho heslem je "Když nebudeme mluvit s pacienty, nebudeme jim muset lhát". To nevypadá na zrovna kladný charakter, ale zdání klame.
Dr. House totiž dokáže vyléčit i ty nejkomplikovanější případy a to je často jediný důvod, proč jej vedení nemocnice se skřípěním zubů ponechává dál ve stavu zaměstnanců. House v podstatě představuje prototyp antilékaře, postavu, která by v konvenčních seriálech odehrávajících se v nemocnicích po celém světě byla zápornou. K pacientům se chová bez respektu a mnohdy cynicky. Přesto není Gregory House, sám postižený kloubní chorobou, monstrem bez citů a bez zásad. Čas od času, jako by náhodou, divák zjišťuje, že dokáže být mnohem lidštější a mnohem emotivnější než mnozí jeho "vzorní" kolegové. Dr. House si může dovolit být jakým je - je totiž génius. Zachraňuje životy i přes řadu bitev, které svádí s kolegy, vedením nemocnice i s příbuznými nemocných.

Veronica Mars

22. března 2007 v 6:56 | tracker.boodin.org/Wikka/?wakka=VeronicaMars |  seriály

Veronica Mars

-se odehrává v kruhu zámožné komunity města Neptune v přímořském L.A. Tady určují pravidla mocní a bohatí, vlastní město i školu a zoufale se snaží udržet svá tajemství pod pokličkou. Naneštěstí pro ně, žije tu i Veronica Marsová (Kristen Bell-27), chytrá nebojácná 17-ti letá cool holka, která využívá toho, že její otec je soukromé očko, a řeší své vlastní případy. Přes den Veronica studuje na místní střední škole, jako každý v jejím věku. Společnost jí dělá kolega-psanec Wallace Fennel (Percy Daggs III). Jsou však lidé na Neptune High, kterým se raději vyhýbá: jako její bývalý přítel Duncan Kane (Teddy Dunn) a jeho nejlepší přítel Logan Echolls (Jason Dohring). Každá škola má své rebely a na Neptune jsou to lidé jako Weevil (Francis Capra) a jeho P.C.H. Bike Club boys (motorkářská banda). Po večerech se Veronica stará o svého otce, bývalého šerifa Keitha Marse (Enrico Colantoni) a pomáhá mu řešit jeho případy v detektivní kanceláři. Díky svým znalostem z branže a kvalitnímu digitalnímu fotoaparátu odkrývá Veronica ta nejtemnější tajemství města Neptune, včetně toho, kdo před rokem zabil její nejlepší kamarádku a Duncanovu sestru, Lilly Kaneovou a s tím související otcovu potupu.A tak Veronika hledá nové důkazy, které by očistily jméno jejího otce, přivedly zpět její matku a ji zbavily pověsti vyvrhele.Celeste Kaneová Matka Lilly. Veronicu nikdy neměla ráda a své dceři zakázovala se s ní stýkat.
Tak to je ona --->
Veronica Mars
jestli si chcete něco stáhnout, tak doporučuju mít něco na torrenty (já mam Bit Comet) a navštívit stránku:http://isohunt.com/torrents.php?ihq=veronica%20mars&ts

Ankety

21. března 2007 v 21:35 | správce |  Ankety
hlasujte jako diví !!!

seriály

21. března 2007 v 21:12 | správce |  seriály
Mé oblíbené seriály jsou Dr. House zabívající se závažnými prípady ve zdravotnictví.
Veronica Mars je kriminální seriál odehrávající se na Neptunské strední.
Gilmorovy děvcata jsou milostné pletence v Americkém Stars Holow.
Ztraceni - banda ztroskotalých na záhadném ostrově v tichomorí.