veronica marsová postavy

28. dubna 2007 v 23:15 | správce |  seriály
Veronica Marsová / Veronica Mars
Kristen Bell
Kristen Bell
:)
Kdysi oblíbenec na Neptunské střední škole, její nejlepší kamarádku Lilly Kaneovou zabili. Pomáhá vyšetřovat svému otci případy ve vyšetřovací agentuře soukromého očka. Za jistou částku ($) spolužákům pomáhá řešit jejich problémy (je to tak trochu školní detektiv). Vydělává/la si i v jedné restauraci jako číšnice. Má psa Backupa. Její oblíbené zvíře je jednorožec a touží dostat od svého otce poníka. Prosím kopírujte se zdrojem .
:)
Keith Mars
Enrico Colantoni
:)
Především je to otec Veronicy. Má svou vlastní detektivní kancelář. Bývalý šerif Neptunu, pomáhá Veronice s některými informacemi, oblíbený sport baseball.má s Veronicou psa Backupa.
:)
Wallace Fennel
Percy Daggs III.
http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/b/b1/185px-Percyd.jpg
:)
Je to nejlepší kamarád Veronicy, která ho v prvním díle "zachránila". Má matku která chodila v pár dílech s Keithem Marsem. Jeho oblíbený sport je bascetball, hraje ho na Neptunu, díky němu se dostane na Vysokou. Má mladšího bratra. Dává například pro veronicu do kanceláří štěnice. Prostě jí dost pomáhá. Prosím kopírujte se zdrojem.
:)
Duncan Kane
Teddy Dunn
:)
Veronica s ním chodila, je syn bohatých Kaneů, kteří každý rok dávají nejlepšímu studentovy na výběr kam na vysokou školu půjde a oni mu ji budou platit. Má někdy epileptické záchvaty. Jeho sestru Lilly někdo zabil. Je v Austrálii a stará se o své dítě.
:)
Logan Echolls
Jason Dohring
Obrázok “http://www.veronica-mars.de/images/posts/jason-dohring.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.
:)
Logan je syn známé filmové hvězdy Aaerona Echolse. Chodil s již zmíněnou Lilly Kaneovou. Veronica s ním také chodila. byl obžalován z toho že uspořádal pouliční bitky bezdomovců za peníze a že zabil člena motorkářské bandy P.C.H . Zdědil peníze po své matce, která se zabila skokem z mostu.
:)
Weevil / Eli Navarro
Francis Capra
:)
Je členem PCH Bike Club Boys. Nemá zrovna dvakrát v lásce Fitzpatrickovi. Má babičku, které slíbil že odmaturuje. Vyzná se v autech i motorkách. Sem tam pomáhá veronice.
:)
Lilly / Lilliane Kaneová
Amanda Sayfried
:)
Byla zabita a kvůli její vraždě se rozpoutal kolotoč nepříjených věcí pro Marsovic rodinu. Byla to nejlepší kamarádka Veronicy.
:)
Mac / Cindy Mackenzi
Tina Majorino
:)
Mac je veroničina pomocnice ohledně počítače a elektrotechniky, vyrůstá u nevlastních rodičů.Má sestru, ale ta to neví.
:)
prosím kopírujte se zdrojem.
Veronica Mars
jestli si chcete něco stáhnout, tak doporučuju mít něco na torrenty (já mam Bit Comet) a navštívit stránku:http://isohunt.com/torrents.php?ihq=veronica%20mars&ts
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

který z techto seriálů se vám líbí nejvíce?

dr. House
Veronica Mars
Gilmorovy děvcata
Ztraceni
Simpsnovi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama