seriály

veronica marsová postavy

28. dubna 2007 v 23:15 | správce
Veronica Marsová / Veronica Mars
Kristen Bell
Kristen Bell
:)
Kdysi oblíbenec na Neptunské střední škole, její nejlepší kamarádku Lilly Kaneovou zabili. Pomáhá vyšetřovat svému otci případy ve vyšetřovací agentuře soukromého očka. Za jistou částku ($) spolužákům pomáhá řešit jejich problémy (je to tak trochu školní detektiv). Vydělává/la si i v jedné restauraci jako číšnice. Má psa Backupa. Její oblíbené zvíře je jednorožec a touží dostat od svého otce poníka. Prosím kopírujte se zdrojem .
:)
Keith Mars
Enrico Colantoni
:)
Především je to otec Veronicy. Má svou vlastní detektivní kancelář. Bývalý šerif Neptunu, pomáhá Veronice s některými informacemi, oblíbený sport baseball.má s Veronicou psa Backupa.
:)
Wallace Fennel
Percy Daggs III.
http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/b/b1/185px-Percyd.jpg
:)
Je to nejlepší kamarád Veronicy, která ho v prvním díle "zachránila". Má matku která chodila v pár dílech s Keithem Marsem. Jeho oblíbený sport je bascetball, hraje ho na Neptunu, díky němu se dostane na Vysokou. Má mladšího bratra. Dává například pro veronicu do kanceláří štěnice. Prostě jí dost pomáhá. Prosím kopírujte se zdrojem.
:)
Duncan Kane
Teddy Dunn
:)
Veronica s ním chodila, je syn bohatých Kaneů, kteří každý rok dávají nejlepšímu studentovy na výběr kam na vysokou školu půjde a oni mu ji budou platit. Má někdy epileptické záchvaty. Jeho sestru Lilly někdo zabil. Je v Austrálii a stará se o své dítě.
:)
Logan Echolls
Jason Dohring
Obrázok “http://www.veronica-mars.de/images/posts/jason-dohring.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.
:)
Logan je syn známé filmové hvězdy Aaerona Echolse. Chodil s již zmíněnou Lilly Kaneovou. Veronica s ním také chodila. byl obžalován z toho že uspořádal pouliční bitky bezdomovců za peníze a že zabil člena motorkářské bandy P.C.H . Zdědil peníze po své matce, která se zabila skokem z mostu.
:)
Weevil / Eli Navarro
Francis Capra
:)
Je členem PCH Bike Club Boys. Nemá zrovna dvakrát v lásce Fitzpatrickovi. Má babičku, které slíbil že odmaturuje. Vyzná se v autech i motorkách. Sem tam pomáhá veronice.
:)
Lilly / Lilliane Kaneová
Amanda Sayfried
:)
Byla zabita a kvůli její vraždě se rozpoutal kolotoč nepříjených věcí pro Marsovic rodinu. Byla to nejlepší kamarádka Veronicy.
:)
Mac / Cindy Mackenzi
Tina Majorino
:)
Mac je veroničina pomocnice ohledně počítače a elektrotechniky, vyrůstá u nevlastních rodičů.Má sestru, ale ta to neví.
:)
prosím kopírujte se zdrojem.
Veronica Mars
jestli si chcete něco stáhnout, tak doporučuju mít něco na torrenty (já mam Bit Comet) a navštívit stránku:http://isohunt.com/torrents.php?ihq=veronica%20mars&ts

Simpsnovi

23. března 2007 v 22:02 | g-a-b-k-a.blog.cz/0702/popis-rodinky

Homer

homerHomerovo celé jméno je Homer Jay Simpson. Je mu 36 let. Pracuje v jaderné elektrárně, konkrétně v sektoru 7G. Váží asi 110 kg. V mozku má zaraženou voskovku, kterou tam strčil v mládí nosem. Má rád koblihy a pivo Duff. Nejlepšími přátely jsou Barney, Lenny, Carl a Vočko.

Marge

margeMargino jméno je Marjorie Simpsonová a je jí 34 let. Je doma s Magii a často počítá kukuřičné klasy na záclonách, nebo vysává dům v co nejrychlejším čase. Jednou zakázala ve Springfieldu konzumovat cukr. Ve vlasch měla Magii, kočku Sněhulku II, úspory a na rentegenu i kost. Když byly Simpsonovi v reality show tak se přiznala, že nemá modré vlasy, ale nevím jestli se tomu dá věřit...

Bart

bartBartolomhewovi Yo-Yo Simpsonovi je 10 let a chodí do 4.třídy na Springfieldské základní, kde značně provokuje ředitele Skinnera. Zlobí i Homera, který ho stále škrtí. Miluje jízdu na skateboardu a jeho nejlepším kámošem je Millhouse.

Líza

lizaLíza, celým jménem Líza Marie Simpsonová je osmiletá šprtka, co odtrhne hlavu od učení jen, když chce recyklovat odpad (to bylo samozřejmě přehnané). S panem Burnsem sice založila recyklační továrnu, ale má ráde zimní koulování a jiné hry, třeba panáka. Ráda hraje na saxofon. Jejím nejlepším přítelem byl Murphy "Krvavá Dáseň".

Maggie

maggieMargaret Simpsonová, které je jeden rok má ze všech nejradši svoji mámu Marge, avšak i Homera dokázala z lásky zachránit před utopením, nebo zastřelením. Jejím nepřítelem je Gerald - dítě s hustým obočím. Postřelila pana Burnse, který jí chtěl vzít lízátko.

Ztraceni

23. března 2007 v 19:15 | badipet.blog.cz
Příběhy o trosečnících, kteří hříčkou osudu ztroskotali a zůstali uvězněni na opuštěných ostrovech uprostřed oceánu, fascinují člověka již odedávna. Jistě, v dnešní době satelitů, kdy je možné zjistit, jak je někdo oblečený na jiném kontinentě, a kdy stačí zmáčknout pár tlačítek na telefonu a dovoláte se na druhý konec světa, se zdá něco takového téměř nemožné. Novodobým trosečníkům stačí jen naleznout úkryt a počkat tam na nejmoderněji vybavené záchranáře, kteří jim během několika málo hodiny poskytnou veškerou lékařskou péči, stravu a zprostředkují i kontakt s vyděšeným příbuzenstvem. Ne vždy ovšem všechno běží podle zaběhnutých pravidel a schémat.

Postavy nového seriálu Ztraceni (Lost) se o tom velmi záhy přesvědčí. Nejen že ostrov, na němž uvízly, je zahalen neproniknutelnou mlhou tajemství, ale mnohé záhady a hluboko zasutá mystéria z minulosti si nesou trosečníci i sami v sobě. Na takovém místě není přežití žádnou samozřejmostí.

Gilmorovy děvcata

22. března 2007 v 17:40 | www-gilmorky.blog.cz
Rory (Alexis Bledel) a Lorelai (Lauren Graham) Gilmorovými se vydáte do malého města ve státe Connecticut, které je obydlené zvláštní směsicí laskavých lidí. Dvaatřicetiletá Lorelai se už několikrát v životě spálila a teď se snaží co nejlépe postarat o svou dospívající dceru Rory.
Mezi nimi však není jen vztah matky a dcery, jsou to také nejlepší přítelkyně. Vyzařuje z nich pohoda, a proto je mají lidé v městečku rádi. Rory se svou kamarádkou Lane Kim (Keiko Agena) prozijí spoustu chvil. I Lorelei má svou nejlepší přítelkyni, je jí nemotorná Sookie (Melissa McCarthy), jinak geniální kuchařka.

Dr. House

22. března 2007 v 13:55 | kate-blog.blog.cz
Dr. House, specialista neurochirurg a hlavní postava seriálu, je doslova posedlý svou prací. Být jeho pacientem ale není zrovna záviděníhodná situace. Jednak znamená, že onemocnění je velmi vážné a svým způsobem záhadné, jednak nejde zrovna o vzor pro studenty medicíny. Dr. Gregory House je náladový, ironický a s pacienty skoro nemluví. Jeho heslem je "Když nebudeme mluvit s pacienty, nebudeme jim muset lhát". To nevypadá na zrovna kladný charakter, ale zdání klame.
Dr. House totiž dokáže vyléčit i ty nejkomplikovanější případy a to je často jediný důvod, proč jej vedení nemocnice se skřípěním zubů ponechává dál ve stavu zaměstnanců. House v podstatě představuje prototyp antilékaře, postavu, která by v konvenčních seriálech odehrávajících se v nemocnicích po celém světě byla zápornou. K pacientům se chová bez respektu a mnohdy cynicky. Přesto není Gregory House, sám postižený kloubní chorobou, monstrem bez citů a bez zásad. Čas od času, jako by náhodou, divák zjišťuje, že dokáže být mnohem lidštější a mnohem emotivnější než mnozí jeho "vzorní" kolegové. Dr. House si může dovolit být jakým je - je totiž génius. Zachraňuje životy i přes řadu bitev, které svádí s kolegy, vedením nemocnice i s příbuznými nemocných.

Veronica Mars

22. března 2007 v 6:56 | tracker.boodin.org/Wikka/?wakka=VeronicaMars

Veronica Mars

-se odehrává v kruhu zámožné komunity města Neptune v přímořském L.A. Tady určují pravidla mocní a bohatí, vlastní město i školu a zoufale se snaží udržet svá tajemství pod pokličkou. Naneštěstí pro ně, žije tu i Veronica Marsová (Kristen Bell-27), chytrá nebojácná 17-ti letá cool holka, která využívá toho, že její otec je soukromé očko, a řeší své vlastní případy. Přes den Veronica studuje na místní střední škole, jako každý v jejím věku. Společnost jí dělá kolega-psanec Wallace Fennel (Percy Daggs III). Jsou však lidé na Neptune High, kterým se raději vyhýbá: jako její bývalý přítel Duncan Kane (Teddy Dunn) a jeho nejlepší přítel Logan Echolls (Jason Dohring). Každá škola má své rebely a na Neptune jsou to lidé jako Weevil (Francis Capra) a jeho P.C.H. Bike Club boys (motorkářská banda). Po večerech se Veronica stará o svého otce, bývalého šerifa Keitha Marse (Enrico Colantoni) a pomáhá mu řešit jeho případy v detektivní kanceláři. Díky svým znalostem z branže a kvalitnímu digitalnímu fotoaparátu odkrývá Veronica ta nejtemnější tajemství města Neptune, včetně toho, kdo před rokem zabil její nejlepší kamarádku a Duncanovu sestru, Lilly Kaneovou a s tím související otcovu potupu.A tak Veronika hledá nové důkazy, které by očistily jméno jejího otce, přivedly zpět její matku a ji zbavily pověsti vyvrhele.Celeste Kaneová Matka Lilly. Veronicu nikdy neměla ráda a své dceři zakázovala se s ní stýkat.
Tak to je ona --->
Veronica Mars
jestli si chcete něco stáhnout, tak doporučuju mít něco na torrenty (já mam Bit Comet) a navštívit stránku:http://isohunt.com/torrents.php?ihq=veronica%20mars&ts

seriály

21. března 2007 v 21:12 | správce
Mé oblíbené seriály jsou Dr. House zabívající se závažnými prípady ve zdravotnictví.
Veronica Mars je kriminální seriál odehrávající se na Neptunské strední.
Gilmorovy děvcata jsou milostné pletence v Americkém Stars Holow.
Ztraceni - banda ztroskotalých na záhadném ostrově v tichomorí.
 
 

Reklama